O nás

Příběh naší firmy se začal psát v roce 2015, kdy se bývalý vrcholový sportovec a profesionální masér Marek Moflár rozhodl zprostředkovat firmám možnost poskytovat zaměstnancům masáže na pracovišti.

Marek se narodil už v 7. měsíci, což způsobilo, že na pravé oko nevidí vůbec a na levé asi na metr, a to ještě dost špatně. Se svým osudem se ale popral a podařilo se mu prosadit v tandemové cyklistice, kde se stal několikanásobným mistrem Evropy a dosáhl 3. místa v celosvětovém žebříčku. Po cyklistické kariéře se chtěl dál věnovat sportu a lidskému tělu. Proto vystudoval obor maséra na SŠ Aloise Klara. Netrvalo dlouho a Marek si otevřel vlastní soukromé fitness studio s masérnou, které se mu kapacitně povedlo velmi rychle naplnit. Protože jeho klientela se skládala zejména z top manažerů, právníků a IT specialistů, rozhodl se poskytnout firmám možnost, aby masér mohl za zaměstnanci docházet přímo do dané do firmy a oni tak nemuseli trávit čas cestou na masáž a odcházet kvůli tomu třeba dříve z práce. To se setkalo s velkým úspěchem. Společnosti si benefit brzy oblíbily. Díky masážím byli jejich zaměstnanci odpočatí, výkonnější a dokonce se snížila jejich nemocnost. Spokojených klientů přibývalo, a tak se Marek rozhodl založit společnost FIRMAS, která zajistí firmám komplexní masérské služby s nadstandardním přístupem.

Naše práce nás baví

Jsme tým profesionálů, kteří se ve své práci našli. Firemní zaměstnanci pro nás nejsou jen klienti, ale v průběhu času se z nás stávají i dobří přátelé. Proto je pro nás důležité, aby si masér vždy s danou skupinou zaměstnanců rozuměl a aby se maséři ve firmě každý týden nestřídali.

img

Mluví za nás výsledky

Našich služeb využívá řada firem, pro které jsou zaměstnanci klíčovou výkonnostní složkou, na- příklad reklamní agentury, investiční firmy, ale i instituce sociálního charakteru.

Flexibilní a individuální nastavení

Rádi vám připravíme a představíme individuální řešení na míru vaší firmě. Množství a typ masáží nastavíme tak, aby výsledky naší práce byly co nejefektivnější.

Vlastní masérská škola

Kvalita je pro nás na prvním místě. Jsme si vědomi, že masérské rekvalifikační kurzy jsou často nedostačující. Proto jsme vytvořili vlastní masérskou školu, kterou musí každý náš masér před nástupem absolvovat. Má tak dostatečné znalosti anatomie a my za něj můžeme dát ruku do ohně.

Vlastní rezervační systém

Využíváme vlastní rezervační systém, takže se nemusíte starat o logistiku a objednávání na masáž. Systém má spoustu výhod, jako rozesílání automatických upozornění na masáž, nebo upozornění na zrušenou masáž. Pro HR nabízí skvělý přehled a statistiky o využití benefitu.

Poskytujeme náhradní plnění

Jako firma zaměstnávající trvale více než 50% zdravotně postižených osob disponujeme možností fakturace služeb v režimu náhradního plnění, ve smyslu §81 zákona č. 435/2004 Sb.

Kontaktní formulářimg

Naši maséři při práci